Referencje

„Dystrybucja Polska Sp. z o.o. świadczy dla nas zawsze kompleksową usługę logistyczną i kolportażu. Z dużą solidnością i dbałością wywiązuje się z powierzonych zleceń. Kolportaż jest terminowy, a struktura operacyjna przygotowana na dystrybucją ogólnopolską, w krótkim czasie. Dzięki współpracy z firmą Dystrybucja Polska Sp. z o.o. mamy pewność rozniesienia ulotek w wyznaczonym czasie i miejscu. Z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy firmę Dystrybucja Polska S. z o.o. jako partnera biznesowego.”

Piotr Bochenek Prezes Zarządu ESPIROGROUP Sp. z o.o.

„Firma Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo -Kredytowa im. Franciszka Stefczyka współpracuje z firmą Dystrybucja Polska Sp. z o.o. w zakresie ogólnopolskiego kolportażu ulotek od 2013 roku. Dotychczasowa współpraca przebiega bardzo dobrze głównie ze względu na profesjonalizm firmy Dystrybucja Polska Sp. z o.o. Wysoka jakość świadczonych usług oraz szybkie terminy wykonywania zleceń spełniają nasze oczekiwania. Doświadczenia zdobyte w okresie współpracy, pozwalają nam polecić firmę Dystrybucja Polska Sp. z o.o. jako solidnego i godnego zaufania partnera biznesowego.”

Marlena Zdrada Specjalista ds. sprzedaży, Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo -Kredytowa im. Franciszka Stefczyka

„Lewiatan Holding S.A. współpracuje z firmą Dystrybucja Polska Sp. z o.o. w zakresie kolportażu oraz logistyki materiałów reklamowych od 2013 roku. Przebieg Naszej dotychczasowej współpracy pozwala nam stwierdzić, iż jest to rzetelna i uczciwa firma, podchodząca do zlecenia w pełni profesjonalnie. Na szczególne podkreślenie zasługuje jakość wykonywanych usług, z której jesteśmy w pełni zadowoleni. W świetle powyższego, niniejszym pismem rekomenduję w/w firmę jako godnego polecenia wykonawcę usług bezadresowych.”

Adam Imielski Kierownik Działu Promocji i Wizerunku, Lewiatan Holding S.A.

„Dotychczasowa współpraca pozwala ocenić firmę Dystrybucja Polska Sp. z o.o. jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zleceń kolportażu bezadresowego, a doświadczona kadra gwarantuje wysoki poziom wykonywanej usługi. Doświadczenia zdobyte w okresie współpracy, pozwalają nam polecić firmę Dystrybucja Polska Sp. z o.o. jako solidnego i godnego zaufania partnera biznesowego.”

Tomasz Makowski Sales & Marketing Specialist, Jysk Sp. z o.o.

„Współpraca przebiega wzorcowo głównie ze względu na profesjonalizm firmy Dystrybucja Polska. Wysoka jakość świadczonych usług oraz krótkie terminy wykonania zleceń spełniają nie tylko oczekiwania CCC.eu Sp. z o.o. ale głównie Naszych Klientów”

Anna Markiewicz Specjalista ds. Marketingu, CCC.eu

„Dystrybucja Polska Sp. z o.o. świadczy dla nas zawsze kompleksową obsługę logistyczną i kolportażu. Z dużą solidnością i dbałością wywiązuje się z powierzonych zleceń. Kolportaż jest terminowy, a struktura operacyjna przygotowana na dystrybucję ogólnopolską realizowana jest w krótkim czasie. Dzięki współpracy z firmą Dystrybucja Polska Sp. z o.o. mamy pewność rozniesienia materiałów reklamowych w wyznaczonym terminie i miejscu”

Grażyna Bartkowiak Menadżer Działu Zakupów Niehandlowych, EUROCASH GRUPA