Oferta

image

Kolportaż

Popularnym narzędziem reklamowym jest kolportaż gazetek/ulotek bezpośrednio do gospodarstw domowych. Realizujemy go dostarczając materiały reklamowe bezpośrednio do euro-skrzynek na terenie całej Polski, jak również punktowo przez rozdawanie uliczne we wskazanych przez Klienta miejscach.

image

Druk

Współpracujemy z największymi drukarniami w kraju oraz małymi drukarniami lokalnymi gwarantującymi optymalną cenę dla każdego nakładu. W ramach usługi proponujemy naszym Klientom druk ich materiałów reklamowych w przystępnej cenie.

image

Billboard

W ramach kompleksowej usługi oferujemy podnajem billboardów na terenie całego kraju. Wyszukujemy powierzchnię reklamową na nośnikach zlokalizowanych w pobliżu sieci sklepów Klienta lub zlokalizowanych w szczególnych miejscach, na których zależy Klientowi.

image

Wsparcie AdWords

O sukcesie kampanii reklamowej decyduje to, czy dotarła do potencjalnie zainteresowanego odbiorcy, oraz na ile została przez niego przyswojona.

image

Usługa kompleksowa A do Z

Dlaczego warto współpracować z firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie? Dlatego, że doskonale rozumie rynek i potrafi zaoferować kompletną, kompleksową obsługę kampanii od koncepcji poprzez wdrożenie, aż po zadowalający efekt.

image

Neoon.pl

Informacje wkrótce zostaną udostępnione