Ludzie DP

Prezes Zarządu

Bogusław Wołodźko

Manager z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży pocztowej oraz marketingu bezpośredniego. Od początku swojej kariery zawodowej związany z rynkiem usług pocztowo-kurierskich oraz kolportażowych.

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu gdzie zdobył dyplom z zakresu Stosunków Międzynarodowych oraz Uniwersytetu Szczecińskiego na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług, gdzie ukończył Zarządzanie logistyczne usługami pocztowymi.

Od roku 2012 w strukturach Spółki. Na początku Key Account Manager - późnej Dyrektor Handlowy, Dyrektor Zarządzający i Wiceprezes Zarządu odpowiedzialny za kwestie operacyjne jak i handlowe.

Obecnie Prezes spółki.

W wolnych chwilach uwielbia uprawiać sport i relaksować się przy dobrych filmach. Miłośnik małych i dużych podróży.

Wiceprezes

Krzysztof Koniecko

Współzałożyciel firmy Dystrybucja Polska. Wcześniej związany z logistyką i dystrybucją rynku prasy.

Wiceprezes

Grzegorz Tomaszewski

Absolwent Uniwersytety Adama Mickiewicza, mgr historii.

Pracował w Polskiej Akademii Nauk, w Głosie Wlkp., radiu RMI, radiu Uniwersyteckie Centrum Radiowe., w gazecie Dziennik Poznański oraz w angielskojęzycznym magazynie „Welcome to Poznan”. Wydawca tygodników lokalnych, właściciel firmy wydawniczo-reklamowej.

Współzałożyciel Dystrybucji Polskiej.

Pasjonat historii, zwłaszcza związanej z wojskowością. Odpoczywa przy muzyce klasycznej i filmowej, bawi się w rytm heavy metalu. Uwaga – po godzinach staje na ringu bokserskim.

Dyrektor Operacyjny

Piotr Lewicki

Piotr Lewicki pochodzi z pięknego Dolnego Śląska, a dokładniej - z malowniczej Kotliny Kłodzkiej.
Ze Spółką Dystrybucja Polska związany jest od 2006 roku, kiedy to przyłączył się do naszego zespołu przejmując obowiązki Kontrolera Wewnętrznego Regionu Północ.

Następnie zdobywał doświadczenie jako Kierownik Oddziału Włocławek, Doradca Handlowy i Key Account Menager. W 2014 roku został desygnowany na stanowisko Dyrektora Operacyjnego.
Prywatnie miłośnik wyścigów F1 oraz wiernym Culés FC Barcelona.

Dyrektor ds. Rozwoju

Jacek Dębiec

Manager z 25-letnim stażem na wysokich stanowiskach kierowniczych. Od początku swojej kariery związany z kolportażem prasy a następnie z rynkiem usług kurierskich i pocztowych oraz marketingiem bezpośrednim. Absolwent Akademii Świętokrzyskiej im. Jana Kochanowskiego w Kielcach (obecnie Uniwersytet Jan Kochanowskiego). Na Kierunku Zarządzanie i Marketing ukończył studia w zakresie marketingu międzynarodowego i organizacji firm.

W strukturach Spółki od roku 2012. Karierę zaczynał jako Regionalny Dyrektor Sprzedaży aby wspiąć się na kolejne stanowiska: Dyrektor Regionu, Dyrektor operacyjno-handlowy, a obecnie – Dyrektor ds. Rozwoju odpowiedzialny za rozwój sprzedaży nowych produktów i usług spółki oraz marketing.

Poza biurem spotkasz go na korcie tenisowym, ścieżce rowerowej, górskim szlaku lub na stoku narciarskim. Amator muzyki i dobrej kuchni.

Dyrektor Sprzedaży

Łukasz Wojtas

Ambitny, kreatywny, konsekwentny menedżer z ponad 11-letnim doświadczeniem w firmach z obszaru marketingu bezpośredniego. Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem.

Od roku 2010 roku w strukturach Spółki. Na początku jako Kierownik Regionu, Dyrektor Regionu południowo-wschodniej Polski, a obecnie Dyrektor Sprzedaży.

Kiedy znudzi mu się oglądanie piłki nożnej w telewizji, idzie na trening crossfitu. Odpoczywając sięga po literaturę, w szczególności Terrego Pratchetta, lub gra z przyjaciółmi w strategiczne planszówki.